Dzisiejsza data: piątek, 22 czerwca 2018 roku  Aktualna pozycja » www.restauracjariposta.pl » AKTUALNOŚCI
START | RESTAURACJA | NASZE MENU | GALERIA | ORGANIZUJEMY | KONTAKT | AKTUALNOŚCI | DOSKONAŁA PIZZA
AKTUALNOŚCIZapraszamy na warsztaty fotograficzne

W sobotę, 9 kwietnia 2011 r. od godz. 11.00 - 14.30 w restauracji-clubie "Riposta" odbędą się warsztaty fotograficzne. Tematyka spotkania obejmować będzie fotografię portretową oraz zdjęcia sylwetki ludzkiej. Prowadzącymi warsztaty będą fotograf Marek Bereźnicki i fotograf i grafik komputerowy Andrzej Przewoźny.
Warsztaty składają się z krótkiej części teoretycznej oraz dłuższj części praktycznej. Pracujemy na trzech zestawach lamp oświetleniowych oraz softboxach firmy FOMEI. Będzie możliwość nie tylko nauczyć się pracować na lampach studyjnych lecz także wymienić doświadczenia i porozmawiać o metodach wykonywania portretów zarówno przy świetle dziennym jak i sztucznym
W warsztatach uczestniczyć będzie modelka, na której wykonywać będziemy ćwiczenia fotograficzne.
Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży oraz osób dorosłych, które zaczynają pracę z aparatem fotograficznym lub są na poziomie średniozaawansowanym (jednocześnie pracować będą dwie grupy), którzy chcieliby zapoznać się z tą dziedziną fotografii, jaką jest portret. Prosimy o zabranie ze sobą aparatów fotograficznych oraz statywów. Osoby, które z różnych powodów nie mają takiego wyposażenia, mogą skorzystać ze sprzętu udostępnionego przez prowadzących.
Informujemy, że ze względu na specyfikę pracy z modelką w warsztatach będziemy pracować w dwóch grupach.  Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 40 zł. W ramach tej ceny zarezerwowane sa napoje, a także zagwarantowana możliwość publikacji zdjęć modelki w ramach własnych witryn internetowych.
Serdecznie zapraszamy
Marek Bereźnicki
Andrzej Przewoźny

JAK WYGLĄDAJĄ WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W RIPOŚCIE - GRUPOWE

JAK WYGLĄDAJĄ WARSZTATY W RIPOŚCIE - INDYWIDUALNE

 

... (2011-04-04 21:56:34)
Jeśli chesz otrzymywać informacje dotyczące naszej restauracji, strony internetowej - zapisz się do listy newslettera
zapisz wypisz
Projekt i wykonanie: www.gechu.leszno.net
Zdjęcia: www.andrzejprzewozny.pl